Zaprtje spomladanskega razpisa specializacij

05.09.2018 13:39
Vse morebitne kandidate, ki se želijo prijaviti na odprti »1. javni razpis specializacij zdravnikov 2018 za posamezne izvajalce in za območje celotne države« ali na razpis za znanega plačnika, obveščamo, da se bosta oba razpisa z 10. 9. 2018 ZAPRLA.

Prijava je tako mogoča le še do 9. 9. 2018, pogoje najdete na naslednji povezavi: https://www.zdravniskazbornica.si/karierni-razvoj/specializacije/razpisi-specializacij

Ministrstvo za zdravje RS zagotavlja, da bo število specializacij (za znanega izvajalca in območje celotne države) za drugi razpis določeno že oktobra, Zbornica pa je samo besedilo razpisa že pripravila, zato upamo, da bo jesenski razpis specializacij objavljen predvidoma sredi oktobra.