OBVESTILO o izvedbi delavnic za specializante na temo komunikacije in profesionalizma

30.11.2022 12:16

Specializante obveščamo, da bo Zdravniška zbornica Slovenije organizirala delavnice za specializante na temo mehkih veščin, ki jih bodo izvajali Medicinski trenerji. V mesecu januarju 2023 bosta izvedeni naslednji delavnici:

• dne 10. 1. 2023 Komunikacija. Več informacij najdete tukaj.
  • dne 24. 1. 2023 Profesionalizem. Več informacij najdete tukaj.

Delavnice s področja mehkih veščin so priporočljive za specializante vseh strok, obvezne pa za specializante neonatologije, klinične farmakologije in specializante, ki opravljate specializacijo po naslednjih prenovljenih vsebinah: infektologija, ortopedska kirurgija in urgentna medicina.

S spoštovanjem in lepimi pozdravi,
Zdravniška zbornica Slovenije