Umrl je prof. dr. ELDAR M. GADŽIJEV

26.05.2023 11:45

Zdravniška zbornica Slovenije z žalostjo sporoča, da nas je zapustil

prof. dr. ELDAR M. GADŽIJEV, dr. med., v. svet.,

ugleden zdravnik, glavni in odgovorni urednik revije Isis (2001–2011), predsednik Odbora za strokovno-medicinska vprašanja (1996–2000), prejemnik Hipokratovega priznanja in

naziva Častni član.

S svojim predanim strokovnim in stanovskim delom, prežetim z izjemno kolegialnostjo in človečnostjo, je dal Zdravniški zbornici Slovenije in slovenskemu zdravništvu neizbrisni pečat.

Svojcem Zdravniška zbornica Slovenije izreka iskreno sožalje.

Prof. dr. Bojana Beović, dr. med.

Predsednica Zdravniške zbornice Slovenije

Pogreb bo v ponedeljek, 29. 5. 2023, ob 13. uri v vežici sv. Nikolaja na pokopališču Žale.