Vabila

(DOGODEK) Izzivi in izkušnje zdravnikov brez meja

13.05.2024 10:47

Spoštovani,

Vabimo vas na dogodek Izzivi in izkušnje zdravnikov brez meja, ki ga organiziramo v sodelovanju z Zbornico zvezo. Dogodek bo v sredo, 5. junija 2024, ob 18. uri, v Domus Medica (Dunajska cesta 162).

Na dogodku bodo svoje izkušnje in izzive pri delu onkraj naših meja, znotraj organizacije Médecins Sans Frontières (Zdravniki brez meja), predstavili doc. dr. Jernej Brecelj, dr. med., Katarina Vincek, dr. med., Mateja Stare, dipl. m. s. in Helena Zorman, dr. med. Predstavitvam bodo sledila vprašanja in odgovori.

Prijava ni več mogoča

(DOGODEK) Izzivi in izkušnje zdravnikov brez meja