Vabila

Posvet zdravnikov in zobozdravnikov združen z VIII. državnim prvenstvom za zdravnike, stomatologe in farmacevte v streljanju na glinaste golobe TRAP s seminarjem o poškodbah v športu.

26.06.2024 14:27

Strelska sekcija zdravniškega in stomatološkega športnega društva Medicus organizira

Tekmovanje bo potekalo v SOBOTO, 14.9.2024, na strelišču Lovske družine Krvavec. Strelišče je cca. 1,7 km od spodnje postaje žičnice Krvavec. Od spodnje postaje žičnice se peljete naprej v hrib po asfaltirani cesti do table ŠTEFANJA GORA. Za tablo je križišče, na katerem so lesene turistične oznake, zavijete levo – oznaka za LOVSKI DOM. Cesta zavije nato navzdol in po 500m, med prvima dvema hišama, zavijete desno in po 200 m makadamske poti ste pri lovski koči.

Navodila za pot - Google maps >>>

Program (sobota,14.9.2024):
- 9:00 registracija in namestitev
- 9:15 streljanje TRAP (25 za oceno)
- 11:30 predavanje: posvet na temo poškodbe obraza in aktualne zdravstvene
politike
- 12:30 lovska pogostitev

Propozicije:
- račun za kotizacijo 45 € za nečlane in 35 € člane Medicusa (vpišete se lahko preko spletne strani Zdravniške zbornice) boste prejeli po pošti. V kotizaciji je upoštevana organizacija seminarja, prehrana, najem strelišča, organizacija tekmovanja, ter strelivo in glineni golobi za samo tekmovanje. Posoja orožja je 10 €.
- možno bo dodatno streljanje za doplačilo, (serija 25 golobov - 7 € + 50 trap nabojev 16 €)
- streljali bomo ločeni v kategorijah po spolu in starosti. Kategorije bodo postavljene
glede na število prijavljenih udeležencev.
- število udeležencev ni omejeno. Tekmovanja se lahko udeležijo tudi začetniki
- orožje za tekmovalce, ki so brez orožja, bo priskrbel organizator. Ob prijavi navedite, da ste brez orožja.
- ker se tekmovanja udeležijo večinoma začetniki, bodo vsi golobi leteli v levo stran
- spremljevalci, ki niso stomatologi, zdravniki ali farmacevti, imajo svojo kategorijo. Prijavnina je 45 €

Kontaktna oseba za prijave in informacije je Branko Košir (E- mail: branko.kosir@gmail.com, GSM: 041 444 972).

Ob prijavi navedite, če boste ostali na kosilu.
Prijave s podatki za izstavo računa sprejemamo do 7. 9. 2024

Strelski pozdrav!

Predsednik strelske sekcije Medicusa:
Branko Košir, dr. med.

Novice

26.06.2024 14:27

Navodila za pot - Google maps >>>

Program (sobota,14.9.2024):
- 9:00 registracija in namestitev
- 9:15 streljanje TRAP (25 za oceno)
- 11:30 predavanje: posvet na temo poškodbe obraza in aktualne zdravstvene
politike
- 12:30 lovska pogostitev

Propozicije:
glede na število prijavljenih udeležencev.
- število udeležencev ni omejeno. Tekmovanja se lahko udeležijo tudi začetniki

Ob prijavi navedite, če boste ostali na kosilu.
Prijave s podatki za izstavo računa sprejemamo do 7. 9. 2024

Strelski pozdrav!

Predsednik strelske sekcije Medicusa:
Branko Košir, dr. med.